Overhead crane operator w Temse

Ta oferta nie jest dostępna w Twoim języku. Możesz znaleźć oryginalną wersję tutaj
Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.

Praca

Twoje zadania

For our client, a large construction company, we are looking for overhead crane operator at prefabrication department.

Oferta

• fully legal employment according to Belgian law among which social security, health insurance, building up the right for a Belgian pension

• salary around 15€ gross/h, meal vouchers 3,75€ net/day

• furnished accommodation - single rooms, unlimited internet, water, gas and electricity included - payable 72€/week

• refund of transport cost to Belgium up to 125€ after four work weeks

• end of year bonus - 8,33% of gross yearly salary

• holiday bonus - 15,38% of gross yearly salary

• child benefits for every child

• transportation provided (depending on distance from accommodation)

• guidance from our multilingual coordinators

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz

you have experience with working with overhead crane
you have an overhead crane certificate
you are able to work independently and in a team
you are flexible, reliable and punctual
you are in good physical condition
you work mainly in the late shift (from 2 pm)
you speak communicative English

Firma

Ta oferta pracy nie jest otwarta

Lokalizacja: Temse

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.