Agencja pracy tymczasowej dla tych, którzy naprawdę chcą się spełnić

W świecie, który można sterować palcami, potrzebne są silne głowy i ręce, które planują i sprawiają, że wszystko działa. IMPACT zdaje sobie sprawę, że wszystko staje się lepsze, gdy umieści się odpowiedni talent we właściwym miejscu. Dlatego z indywidualnym podejściem i nastawieniem na jakość szukamy specjalistów z zakresu budownictwa, techniki i prac biurowych.

IDM

+100 entuzjastycznych kolegów dających z siebie wszystko

Uitzendkracht

+1000 pracowników tymczasowych w pracy każdego dnia przez IMPACT

Obraz
kandidaten

Nasze wartości

Stawiamy na fachowców i zrobimy dla nich wszystko. Cały zespół IMPACT pracuje nad tymi pięcioma ambicjami każdego dnia, ale chcemy też być inspiracją dla innych. Możemy to zmienić tylko poprzez pracę na kilku frontach. Stawiamy na fachowców i zrobimy dla nich wszystko. Dlatego nasze wartości to

Szacunek

Każdy liczy się dla nas tak samo. Włączenie i różnorodność są dla nas oczywiste. Zwracamy szczególną uwagę na aktywną integrację osób nie posługujących się językiem ojczystym i nowo przybyłych, kobiet i osób powyżej 50 roku życia, tak aby mogły one dobrze wykonywać swoją pracę w bezpiecznym środowisku.

Połączenie

Budujemy mosty i tworzymy puzzle, które pasują do siebie, bazując na rozległym know-how, które zbudowaliśmy od 1999 roku, oraz na naszym pragnieniu, aby szukać tak długo, aż będziemy zadowoleni: odpowiednia osoba do pracy i odpowiednia praca dla osoby.

Czujność

Jesteśmy uważni, słuchamy i mamy oko do szczegółów. Nie stoimy w miejscu. Wykrywamy problemy i ciągle szukamy nowych rozwiązań.

Super pro

Wszyscy nasi pracownicy są doświadczonymi, zmotywowanymi, ciężkimi pracownikami, którzy każdego dnia rzucają się w wir swoich wyzwań.

Ambicja

Osiągamy nasze cele i jesteśmy dumni z naszych wyników. Zawsze dążymy do najwyższej jakości.

Solidni specjaliści, właśnie tacy jak ty

Zainspiruj się historiami innych zagranicznych ekspertów, którzy rozpoczęli pracę dzięki IMPACT.

Marek - Lakiernika meblowego
Piotr - Specjalistę od obróbki blatów

Mam wrażenie, że IMPACT szczerze interesuje się mną jako osobą i tym, jak się czuję, zarówno w pracy, jak i poza nią.

Czytaj dalej

Komunikacja z IMPACT i podejście tej firmy były od razu na dużo wyższym poziomie.

Czytaj dalej
Obraz
Partners

Nasze firmy siostrzane

NOVA Engineering & Talent Link

IMPACT jest siostrzaną firmą NOVA Engineering i Talent Link. NOVA Engineering specjalizuje się w outsourcingu inżynierów i profili technicznych. Talent Link skupia się na rekrutacji i selekcji utalentowanych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Haldu & DeGraaf

Od 2019 roku IMPACT jest większościowym udziałowcem specjalistycznej technicznej agencji zatrudnienia Haldu. W 2020 roku doszło do przejęcia szeregu samodzielnych działalności dostawcy usług pracy DeGraaf. Te dwa przejęcia oznaczają duży krok dla IMPACT na rynku holenderskim.

Obraz
Gimv

Nasi partnerzy

GIMV

Za każdym silnym zespołem stoją silni partnerzy, którzy pomagają go tworzyć. Jako bogata europejska firma inwestycyjna Gimv nabyła w 2018 roku pakiet kontrolny zarówno w IMPACT, jak i NOVA Engineering. GIMV jest więc większościowym udziałowcem obok zarządu IMPACT.