Sprzęt i bezpieczeństwo

Żeby doskonale i bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki w miejscu pracy, pomagamy Ci uzyskać dyplom VCA i zapewniamy zarówno odzież robocza i elektronarzędzia.

Obraz
Schrijnwerker

Dyplom VCA i bezpieczeństwo

Dzięki dyplomowi VCA jesteś przygotowany do bezpiecznej pracy. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wypadków na budowie. Jest to ważne dla naszych klientów, ale także dla Twojego własnego bezpieczeństwa. Podczas pierwszego dnia pracy na budowie pomoże Ci również kolega, który oprowadzi Cię po placu budowy i ponownie wyjaśni wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Jeśli nie posiadasz ważnego dyplomu VCA, pomożemy Ci go zdobyć, pokrywając koszty. Czy uzyskałeś już dyplom VCA? Wówczas dyplom jest ważny 10 lat.

Obraz
Schrijnwerker

Certyfikat GPI

Natychmiast podczas powitalnego dnia w biurze, przystąpisz do szkolenia GPI, które kończy się krótkim testem. Test ten należy wykonać przed wejściem na teren budowy. Zostaniesz sprawdzony pod kątem zachowania bezpieczeństwa na budowie, więc będziesz dobrze przygotowany do pracy.

Obraz
Arbeider

Bezpieczny start

Bezpieczny start to nasz rozbudowany program bezpieczeństwa napisany przez eksperta ds. bezpieczeństwa Toma van Alfen. Jeszcze bardziej uczulamy naszych pracowników tymczasowych na bezpieczne zachowania w miejscu pracy i uświadamiamy im występujące zagrożenia.

Zapewniamy ukierunkowaną edukację, dostarczamy sprawdzone narzędzia i zwracamy uwagę na bezpieczeństwo maszyn.

Obraz
Bouw

Elektronarzędzia

Zapewniamy dobrze zaopatrzoną skrzynkę z narzędziami. Posiadamy elektronarzędzia firmy Hilti i dostarczamy je do Ciebie. Dzięki tym narzędziom z certyfikatem UE i comiesięcznymi kontrolami możesz wykonywać swoją pracę na budowie.

Zanim zaczniesz korzystać z narzędzi, nasi pracownicy wyjaśnią, jak z nich korzystać. Posiadasz swoje narzędzia? Wtedy oczywiście jesteśmy również przygotowani do sprawdzenia tych narzędzi w razie potrzeby.

Obraz
Work in Belgium

Ubrania robocze

W Holandii pracuje się w różnych warunkach pogodowych, dlatego zapewniamy odzież roboczą dostosowaną do potrzeb. Oferujemy szeroki wybór odzieży - tak, aby każdy mógł założyć to, co preferuje – jak również ją dostarczamy.

Raz w roku dajemy Ci możliwość skompletowania pakietu odzieży roboczej. Po przepracowaniu minimum dwóch tygodni na pełnym etacie oferujemy możliwość zamówienia tego pakietu.

Jeśli pracujesz przez co najmniej 48 tygodni, otrzymasz od nas pakiet odzieży roboczej za darmo. Przy krótszych okresach zatrudnienia rozliczamy pakiet proporcjonalnie.

Twardzi specjaliści, tak jak ty

Zainspiruj się historiami innych zagranicznych ekspertów, którzy rozpoczęli pracę dzięki IMPACT.

Marek - Lakiernika meblowego
Piotr - Specjalistę od obróbki blatów

Mam wrażenie, że IMPACT szczerze interesuje się mną jako osobą i tym, jak się czuję, zarówno w pracy, jak i poza nią.

Czytaj dalej

Komunikacja z IMPACT i podejście tej firmy były od razu na dużo wyższym poziomie.

Czytaj dalej
Obraz
bouw

Gotowy? Do startu. Wyjedz za granice!

Przeprowadzka do Holandii do pracy to przygoda, dzięki której stajesz się bogatszy jako człowiek. Poznajesz inny kraj z jego kultura, językiem i ludźmi. Dodatkowo jako specjalista w swoim fachu dostajesz wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętności.