Twój IMPACT zaczyna się tutaj!

Poznaj kroki do zawarcia umowy jako pracownik tymczasowy w Holandii.

Procedura aplikowania

1
1

Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej. Chcesz otrzymywać najnowsze oferty pracy bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej? Wykonaj wyszukiwanie na stronie z ofertami pracy, a następnie utwórz bezpłatny alert o wolnych miejscach pracy.
2
2

Dopasowanie

Po Twojej aplikacji nasi wewnętrzni współpracownicy przystępują do pracy. Dokładnie przyglądają się Twoim umiejętnościom, doświadczeniu i motywacji, aby dowiedzieć się, czy istnieje możliwość dopasowania Ciebie, wolnego stanowiska i firmy, w której będziesz pracować.
3
3

Spotkanie wstępne przez Skype

Nasi koledzy dostrzegają potencjał? Zorganizujemy wówczas wstępne spotkanie online przez Skype. W ten sposób poznajemy Ciebie, Twoje życzenia i ambicje. W razie potrzeby organizowana jest również rozmowa z klientem. Test sprawdzający umiejętności to również jedna z możliwości.
4
4

Gratulacje, dostałeś pracę

Rozmowa online przebiegła pomyślnie, zarówno klient jak i IMPACT są przekonani. Dostajesz pracę, podpisujesz umowę i zaczynasz wspaniałą przygodę: kontynuowanie kariery zawodowej w Holandii.
5
5

Sprawy praktyczne

Razem przechodzimy przez najważniejsze sprawy administracyjne i porządkujemy papiery. Przed wyjazdem omówimy, jakie przedmioty i dokumenty należy ze sobą zabrać. Po przyjeździe do Holandii możesz od razu wprowadzić się do dobrze wyposażonego mieszkania, a my jesteśmy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Solidni specjaliści, właśnie tacy jak ty

Zainspiruj się historiami innych zagranicznych ekspertów, którzy rozpoczęli pracę dzięki IMPACT.

Marek - Lakiernika meblowego
Piotr - Specjalistę od obróbki blatów

Mam wrażenie, że IMPACT szczerze interesuje się mną jako osobą i tym, jak się czuję, zarówno w pracy, jak i poza nią.

Czytaj dalej

Komunikacja z IMPACT i podejście tej firmy były od razu na dużo wyższym poziomie.

Czytaj dalej