Poznaj historię IMPACT

Czerwiec 1999

Czerwiec 1999

Założenie IMPACT

Historia IMPACT zaczyna się tuż przed przełomem wieków. Ze swoich pierwszych biur w Leuven i Neerpelt, IMPACT Interim jest w pełni zaangażowany jako agencja zatrudnienia ogólnego w war for talent. Ledwie rok później otwarto trzecie biuro w Geel, a zespół liczy dziewięć osób.

Czerwiec 2006

Czerwiec 2006

Obraz
Uitzendkracht

IMPACT wprowadza International Distance Matching

IMPACT wprowadza na belgijski rynek pracy International Distance Matching koncepcję, zgodnie z którą wyspecjalizowany personel międzynarodowy jest zatrudniany w deficytowych zawodach.

Grudzień 2006

Grudzień 2006

Humares Groep staje się większościowym udziałowcem

IMPACT w pierwszych latach działalności systematycznie i z sukcesem torował sobie drogę. Nie umyka to również Humares Groep. Wiodący międzynarodowy gracz, którego filią jest Maintec, stał się pod koniec 2006 roku większościowym udziałowcem. Punkt ciężkości IMPACT przesuwa się z podejścia ogólnego na bardziej specjalistyczne.

Czerwiec 2008

Czerwiec 2008

Humares Group nabywa pełny pakiet udziałów

Koncepcja IDM przyjęła się i IMPACT rozwinął się na skalę międzynarodową. W 2008 roku Humares zdecydował się zostać pełnoprawnym udziałowcem, aby wzmocnić swoje ambicje rozwoju również w Belgii.

Czerwiec 2009

Czerwiec 2009

Obraz
Eric Dantinne

Przejęcie TOP Interim, Eric Dantinne nowym CEO

IMPACT staje się jedną z najszybciej rozwijających się organizacji pracy tymczasowej w Belgii. Pod koniec 2008 roku przejęliśmy firmę TOP Interim, posiadającą cztery biura w Walonii i jedno w Brukseli. W czerwcu 2009 roku nowym CEO został Eric Dantinne.

Wrzesień 2012

Wrzesień 2012

Przemianowanie w IMPACT Expertise Included

Trzy podmioty - IMPACT Interim, Maintec i Top Interim - przechodzą proces przemianowania: zostaną połączone w IMPACT Expertise Included. Od teraz pod lupą znajdą się eksperci z branży budowlanej, technologicznej i biurowej. W kolejnych latach IMPACT odnotuje silny wzrost, szczególnie w tych trzech obszarach specjalizacji.

Luty 2013

Luty 2013

NOVA Engineering rozszerza działalność w Belgii

Po tym jak NOVA Engineering działała już w Holandii jako część Humares Groep, specjalista od outsourcingu rozpoczął również działalność w Belgii. NOVA Engineering skupia się głównie na inżynierach i wyżej wykształconych specjalistach technicznych.

Listopad 2016

Listopad 2016

Bencis kupuje IMPACT Expertise Included

IMPACT Expertise Included zostanie sprzedana przez udziałowca Humares Groep holenderskiej firmie inwestycyjnej Bencis. Ponadto przejęty zostaje polski oddział firmy Maintec: pierwsze zagraniczne biuro IMPACT staje się więc faktem.

Luty 2018

Luty 2018

Gimv staje się większościowym udziałowcem

Bencis sprzedaje IMPACT Expertise Included dla Gimv. Bogata belgijska spółka inwestycyjna nabywa w ten sposób pakiet kontrolny zarówno w spółce IMPACT, jak i NOVA Engineering i staje się większościowym udziałowcem obok zarządu spółki IMPACT.

Marzec 2019

Marzec 2019

IMPACT przejmuje Talent Link

IMPACT obchodzi swoje 20-lecie: z 23 biurami w Belgii i jednym w Polsce stał się stałym elementem środowiska rekrutacyjnego. W marcu holding Xpertise przejął Talent Link stając się w ten sposób kompleksowym rozwiązaniem: praca tymczasowa (IMPACT), pozyskiwanie projektów (NOVA) oraz rekrutacja i selekcja (Talent Link).

Maj 2019

Maj 2019

IMPACT przejmuje większościowy pakiet udziałów w Haldu Groep

IMPACT robi ważny krok na arenie międzynarodowej, nabywając większościowy pakiet udziałów w Haldu Groep zajmującej się specjalistycznym personelem technicznym. Przejęcie Haldu Groep oznacza dla IMPACT ekspansję na rynek holenderski.

Luty 2020

Luty 2020

Osiągnięcie progu 100 mln euro obrotu

Dzięki przejęciu szeregu samodzielnych działań operatora rynku pracy DeGraaf IMPACT osiągnął 100 milionów euro obrotu. Ta liczba doskonale pasuje do zdrowych ambicji, aby stać się największym graczem w Beneluksie w zakresie personelu tymczasowego zarówno w sektorze technicznym, jak i budowlanym.

Wrzesień 2021

Wrzesień 2021

Obraz
IMPACT Logo & Baseline

Zupełnie nowy wygląd i sposób działania

Nowe dziesięciolecie jest wdrażane w sposób rzucający się w oczy: z bardziej zwartym logo i krystalicznie czystym punktem odniesienia, IMPACT wzmacnia swoje ambicje. Dzięki jasnej historii i znacznie ulepszonej, przyjaznej dla użytkownika stronie internetowej, koncentracja na znalezieniu odpowiednich kandydatów w budownictwie, branży technicznej i biurowej staje się jeszcze silniejsza.

Ostatnie artykuły

Zobacz wszystkie artykuły
Obraz
IMPACT Logo & Baseline
Noutăți
IMPACT se dedică complet inovației cu un nou look
Czytaj dalej
Obraz
Visit Belgium
Informații
Ce puteți vizita în Belgia?
Czytaj dalej
Obraz
Belgium
Informații
Belgia: scurtă introducere
Czytaj dalej