Posadzkarz-jastrych w Pelt

Pentru clientul nostru, o companie de familie, căutăm muncitori cu experiență.

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
Pełny etat
Zmiana dzienna
1 - 9 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta w Pelt, firmy budowlanej poszukujemy posadzkarza-pracownika jastrychu

Obowiązki:

  • Wylewanie jastrychu (mieszaniny betonu, piasku i wody) na różnych placach budowy szkół, domów opieki, lotnisk i domów prywatnych
  • Wykonanie robót betoniarskich zarówno pompą do betonu jak i ręcznie
  • Wyrównanie warstwy jastrychu
Godziny pracy
  • Pełny etat

Oferta

OFERUJEMY

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, budowanie prawa do belgijskiej emerytury
  • Wynagrodzenie  17 € brutto / godzinę + nadgodziny płatne nieoficjalnie oraz praca w soboty
  • Umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nieograniczony dostęp do Internetu, woda, gaz i prąd wliczone w cenę - płatne 65 € / tydzień jesli zdecyduje sie Pan jechac własnym autem, lub 90 € / tydzień jeśli busem lub samolotem do Belgii
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech tygodniach pracy
  • Bonus na koniec roku - 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Bonus wakacyjny – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Zasiłki na dziecko dla każdego dziecka
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości od zakwaterowania)
  • Wskazówki od naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w wylewaniu jastrychów
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – poziom konwersacyjny
  • Chęć do ciężkiej pracy w nadgodzinach
  • Elastyczność i dokładność w pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C
W ten sposób zdobywasz dodatkowe punkty
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma

Działalność podstawowa

Căutați o pardoseală de șapă sau izolație de înaltă calitate, atunci nu căutați mai departe. Datorită utilizării platformei proprii de încărcare cu nisip și ciment, vă putem oferi cele mai bune prețuri!

Rozmiar

Mocne strony
  • Firma rodzinna
  • Mocna pozycja w branży
  • Bezpośredni kontakt z przełożonym
Twój kontrakt
  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym

Czy to jest praca dla Ciebie?

Działaj już teraz i aplikuj o tę pracę!

Dlaczego warto pracować w Belgii o Holandii?
Dobre wynagrodzenie i wiele korzyści

Będziesz mieć pracę pełną wyzwań, a także korzystać ze społeczno-ekonomicznych korzyści belgijskiego rynku pracy.

Ubezpieczenie społeczne

Jako pracownik tymczasowy w Belgii o Holandii korzystasz z rozbudowanego systemu ubezpieczeń społecznych z interesującymi korzyściami.

Pomoc indywidualna

Osobisty trener pomaga w trakcie podróży, wskazuje drogę po przyjeździe do Belgii o Holandii i odpowiada na wszystkie Twoje pytania.

1
2
3
4
5

Jak masz na imię?

  • Żeby aplikować nie potrzebujesz CV ani profilu!
  • To zajmie tylko 2-5 minut!
Masz profil My IMPACT? Zaloguj się

Masz jakieś pytanie? Zapytaj Magdalena
Biuro Gdansk

O stronie Magdalena

Profesjonalnie dopasuje Twoje umiejętności do oczekiwań pracodawcy.

Odpowiedzialna – Optymistka - Uczciwa

Lokalizacja: Pelt

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.