Frezer CNC w Oostkamp

Firma jest otwarta na kandydatów z różnorodnym doświadczeniem. W zależności od tego z jakimi materiałami pracowałeś oraz jakie serie produkowałeś, dopasują dla Ciebie odpowiednie stanowisko.

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
Pełny etat
50 - 199 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy zajmującej się obróbką metalu, poszukujemy frezerów CNC.

Opis pracy:

  • Samodzielna obsługa i ustawianie (frezowanie, toczenie, szlifowanie) wysokiej klasy maszyn sterowanych CNC – w zależności od posiadanego zamówienia
  • Produkujesz różne części metalowe min. dla przemysłu medycznego, komponenty mikroprocesorów lub koła zębate. ( Zapewnia to niezbędną zmienność w Twojej pracy)
  • Produkcja- pojedyncze i małe serie – stal nierdzewna , aluminium – większe serie
  • Jesteś odpowiedzialny za jakość gotowych części
  • Jesteś również odpowiedzialny za konserwację prewencyjną maszyny
  • Praca w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym

Godziny pracy
  • Pełny etat

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Zarobki: 17 - 18 Euro brutto + dodatki zmianowe:
  • + 12,50% za wczesną i późną zmianę
  • + 45% za noc
  • + 67% na niedzielny wieczór
  • + Sobota to inna stawka godzinowa + 12,50% za wczesną i późną zmianę
  • + 8 Euro kupon żywnościowy
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90€ / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
  • Doświadczenie w pracy w systemie Siemens będzie dużym atutem, ale nie koniecznością
  • Poczucie odpowiedzialności i inicjatywy
  • Lubisz różnorodność w swojej pracy
  • Lubisz się uczyć
  • Praca zmianowa Cię nie przeraża: konieczna jest praca na 3 zmiany

W ten sposób zdobywasz dodatkowe punkty
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • Znajomość branży
  • W posiadaniu własnego samochodu

Firma

Rozmiar

Mocne strony
  • Gracz międzynarodowy
  • Przedsiębiorstwo w pełnym rozwoju
  • Mocna pozycja w branży
  • Firma innowacyjna
  • Program szkoleniowy
  • Stołówka zakładowa
Twój kontrakt
  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym

Lokalizacja: Oostkamp

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.