Monter-mechanik linii produkcyjnej w Oudenaarde

O firmie:międzynarodowy potentat w produkcji walizeknowoczesny dobrze wyposażony park maszynowy

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
200 - 999 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy produkującej walizki, torby poszukujemy montera lini produkcyjnej/technika utrzymania lini.

Obowiązki:

  • Gratujesz, czyścisz i wykańczasz części gotowe do montażu;
  • Nowe urządzenia konfigurujesz niezależnie;
  • Masz możliwość przekonwertowania procesu automatyzacji w dziale produkcyjnym na inne wersje.
  • Jesteś w stanie montować urządzenia i kalibry za pomocą rysunków kompozycji;
  • Przygotowujesz formy pras do produkcji, szlifujesz, polerujesz i spawasz laserowo formy aluminiowe;
  • Jesteś w stanie wykonać drobne regulacje na konwencjonalnej frezarce lub tokarce.

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Wynagrodzenie do ustalenia, bony zywnosciowe plus eko czeki
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • Masz doświadczenie w podobnej funkcji;
  • Nie boisz się wysokości;
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu pneumatyki;
  • Umiejętność  spawania to plus;
  • Potrafisz obsługiwać wózek widłowy, lub inne platformy podnośnikowe i jesteś zainteresowany zdobyciem certyfikatu

Firma

Działalność podstawowa

Veți deveni parte a unei companii lider de piață la nivel mondial, care investește continuu în noi tehnologii și care își prețuiește personalul.

Rozmiar

Mocne strony
  • Gracz międzynarodowy
  • Firma innowacyjna
  • Możliwości awansu
  • Materiał do pracy

Czy to jest praca dla Ciebie?

Działaj już teraz i aplikuj o tę pracę!

Dlaczego warto pracować w Belgii o Holandii?
Dobre wynagrodzenie i wiele korzyści

Będziesz mieć pracę pełną wyzwań, a także korzystać ze społeczno-ekonomicznych korzyści belgijskiego rynku pracy.

Ubezpieczenie społeczne

Jako pracownik tymczasowy w Belgii o Holandii korzystasz z rozbudowanego systemu ubezpieczeń społecznych z interesującymi korzyściami.

Pomoc indywidualna

Osobisty trener pomaga w trakcie podróży, wskazuje drogę po przyjeździe do Belgii o Holandii i odpowiada na wszystkie Twoje pytania.

1
2
3
4
5

Jak masz na imię?

  • Żeby aplikować nie potrzebujesz CV ani profilu!
  • To zajmie tylko 2-5 minut!
Masz profil My IMPACT? Zaloguj się

Masz jakieś pytanie? Zapytaj Magdalena
Biuro Gdansk

O stronie Magdalena

Profesjonalnie dopasuje Twoje umiejętności do oczekiwań pracodawcy.

Odpowiedzialna – Optymistka - Uczciwa

Lokalizacja: Oudenaarde

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.