Mechanik vanów dostawczych w Houthalen

O firmie:na rynku odm 1965 rokuserwis, naprawy i konserwacje : samochodów dostawczych Fiata, Iveco Daily po najcięższą ciężarówkę DAF

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
Pełny etat
Pierwsza zmiana
50 - 199 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta, belgijskiego dealera ciężarówek i vanów, poszukujemy mechanika samochodów dostawczych.

Obowiązki:

  • Naprawy i konserwacja samochodów dostawczych
  • Naprawy pod względem mechanicznych i elektrycznym

Godziny pracy
  • Pełny etat

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskie
  • Zarobki do ustalenia
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • Mile widziane wykształcenie mechanika samochodowego lub doświadczenie w tym zakresie
  • Posiadanie wiedzy elektrycznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Praca w zespole jak i samodzielnie
  • Praca od 8 do 16.00 i raz w tygodniu od 10 do 18.00
W ten sposób zdobywasz dodatkowe punkty
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma

Rozmiar

Mocne strony
  • Przedsiębiorstwo w pełnym rozwoju
  • Rodzinna atmosfera
  • Możliwości awansu
Twój kontrakt
  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym

Czy to jest praca dla Ciebie?

Działaj już teraz i aplikuj o tę pracę!

Dlaczego warto pracować w Belgii o Holandii?
Dobre wynagrodzenie i wiele korzyści

Będziesz mieć pracę pełną wyzwań, a także korzystać ze społeczno-ekonomicznych korzyści belgijskiego rynku pracy.

Ubezpieczenie społeczne

Jako pracownik tymczasowy w Belgii o Holandii korzystasz z rozbudowanego systemu ubezpieczeń społecznych z interesującymi korzyściami.

Pomoc indywidualna

Osobisty trener pomaga w trakcie podróży, wskazuje drogę po przyjeździe do Belgii o Holandii i odpowiada na wszystkie Twoje pytania.

1
2
3
4
5

Jak masz na imię?

  • Żeby aplikować nie potrzebujesz CV ani profilu!
  • To zajmie tylko 2-5 minut!
Masz profil My IMPACT? Zaloguj się

Masz jakieś pytanie? Zapytaj Magdalena
Biuro Gdansk

O stronie Magdalena

Profesjonalnie dopasuje Twoje umiejętności do oczekiwań pracodawcy.

Odpowiedzialna – Optymistka - Uczciwa

Lokalizacja: Houthalen

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.