Kamieniarz w Hulshout

O firmie:Firma rodzinna trzeciego pokolenia, która od 1961 roku jest uznaną w świecie wnętrz.

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
10 - 49 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta, belgijskiej formy kamieniarskiej poszukujemy kamieniarza.

Obowiązki:

  • Wykończenia blatów, płytki, schody,etc.
  • Praca z róznym materiałem: granit, marmur, i kompozyt
  • Praca z małymi ręcznymi maszynami a także z maszynami CNC i piłami
  • Praca na podstawie projektów, i rysunków
  • Cięcie kamienia na podstawie rysunków

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • 16 Euro brutto/godz
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • Dobra znajomość branży kamieniarskiej
  • Doświadczenie jako kamieniarz, i operator maszyn CNC, mile widziane frezarki i piły do obróbki kamienia
  • Komunikatywna znajomośc języka angielskiego lub holenderskiego
  • Umiejętnośc czytania planów i rysunków w jednym z dwóch języków
  • Chęć do długiej współpracy
  • Umiejetnośc pracy samodzielnej oraz w zespole

Firma

Działalność podstawowa

Afacere de familie de a treia generație a cărui poveste a început în 1961. Showroom-ul nostru de 1.500 m2 este deschis persoanelor fizice, arhitecților, constructorilor de bucătării și companiilor de construcții. Gresie, faianta din piatra naturala, parchet, seminee si seminee si toate lucrarile la comanda din piatra naturala, compozit, ceramica si Dekton pot fi gasite aici. Pe scurt, totul poate fi perfect combinat și ales împreună.

Rozmiar

Mocne strony
  • Firma rodzinna
  • Bezpośredni kontakt z przełożonym

Lokalizacja: Hulshout

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.