Frezer CNC-produkcja okien w Zulte

O firmie:produkcja aluminiowych części do okien i drzwi

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
Pełny etat
Zmiana dzienna | 2 zmiany
10 - 49 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy zajmującej się produkcją części do aluminiowych okien i drzwi, poszukujemy doświadczonych programistów frezarek.

  • Produkcja pojedynczych elementów (prototypy, np. formy do produkcji części do okien), krótkie serie
  • Obsługa i ustawienie frezarki CNC do produkcji form (wysoka jakość  wykończenia)
  • Programowanie w ISO, 3-osiowych frezarek w sterowaniu Heidenhain (3 lub 5 osiowe)
  • Praca na podstawie rysunku technicznego( analiza wartości, wymiarów - dostosowywanie w razie potrzeby)
  • Ponadto ręczna budowa formy
  • Kalibrowanie frezarki
  • Na podstawie zleceń produkcyjnych -samodzielna organizacja pracy
Godziny pracy
  • Pełny etat

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 16-17 Euro brutto ( oraz 10% za pracę w zmianie)
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8, 33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15, 38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie jako programista CNC
  • Doświadczenie jako operator frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain (5-osiowe frezowanie CNC)
  • Wykształcenie techniczne (najlepiej licencjat / inżynier)
  • Doskonała znjaomość czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności komunikacyjne + dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Samodzielność w pracy
  • Chęć pracy długoterminowej
W ten sposób zdobywasz dodatkowe punkty
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Firma

Działalność podstawowa

Veți ajunge într-un mediu ce se bucură de o creștere rapidă, și care oferă multiple provocări! Stabilitatea, dezvoltarea, motivația și respectul sunt cuvintele cheie în compania noastră. Stimulăm spiritul antreprenorial și dezvoltarea în propriul rol, dar puteți lucra și în echipe.

Rozmiar

Mocne strony
  • Mocna pozycja w branży
  • Firma innowacyjna
  • Rodzinna atmosfera
  • Program szkoleniowy
Twój kontrakt
  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym

Czy to jest praca dla Ciebie?

Działaj już teraz i aplikuj o tę pracę!

Dlaczego warto pracować w Belgii o Holandii?
Dobre wynagrodzenie i wiele korzyści

Będziesz mieć pracę pełną wyzwań, a także korzystać ze społeczno-ekonomicznych korzyści belgijskiego rynku pracy.

Ubezpieczenie społeczne

Jako pracownik tymczasowy w Belgii o Holandii korzystasz z rozbudowanego systemu ubezpieczeń społecznych z interesującymi korzyściami.

Pomoc indywidualna

Osobisty trener pomaga w trakcie podróży, wskazuje drogę po przyjeździe do Belgii o Holandii i odpowiada na wszystkie Twoje pytania.

1
2
3
4
5

Jak masz na imię?

  • Żeby aplikować nie potrzebujesz CV ani profilu!
  • To zajmie tylko 2-5 minut!
Masz profil My IMPACT? Zaloguj się

Masz jakieś pytanie? Zapytaj Kinga
Biuro Gdansk

O stronie Kinga

Moim celem jako rekrutera jest budowanie silnych, długoterminowych, wzajemnie korzystnych relacji z kandydatami.

Empatyczna – Pomysłowa - Życzliwa

Lokalizacja: Zulte

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.