Mechanik samochodów osobowych w GROESBEEK

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.

Praca

Twoje zadania

Dla naszych klientów, holenderskich dealerów samochodowych oraz uniwersalnych warsztatów samochodowych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia (lokalizacja w zależności od projektu)

Mechanik samochodowy  (Holandia)

Obowiązki:

  • Naprawy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne, prosta elektryka, oraz diagnostyka usterek
  • Wymiany opon i płynów

Oferta

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Wynagrodzenie – 500 €- 560 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo)  w zależności od doświadczenia (stawka 500 € netto/tydzień dla pomocnika mechanika -wymiany opon i płynów, stawka 560 € netto/tydzień dla doświadczonego mechanika samochodowego, naprawy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne, prosta elektryka, oraz diagnostyka usterek)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach max 18 h tygodniowo
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie – bezpłatne
  • Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako mechanik samochodowy
  • Doświadczenie w pracy z samochodami osobowymi różnych marek
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B, oraz chęć wyjazdu własnym samochodem
  • Chęć pracy długoterminowej

Firma

Czy to jest praca dla Ciebie?

Działaj już teraz i aplikuj o tę pracę!

Dlaczego warto pracować w Belgii o Holandii?
Dobre wynagrodzenie i wiele korzyści

Będziesz mieć pracę pełną wyzwań, a także korzystać ze społeczno-ekonomicznych korzyści belgijskiego rynku pracy.

Ubezpieczenie społeczne

Jako pracownik tymczasowy w Belgii o Holandii korzystasz z rozbudowanego systemu ubezpieczeń społecznych z interesującymi korzyściami.

Pomoc indywidualna

Osobisty trener pomaga w trakcie podróży, wskazuje drogę po przyjeździe do Belgii o Holandii i odpowiada na wszystkie Twoje pytania.

1
2
3
4
5

Jak masz na imię?

  • Żeby aplikować nie potrzebujesz CV ani profilu!
  • To zajmie tylko 2-5 minut!
Masz profil My IMPACT? Zaloguj się

Masz jakieś pytanie? Zapytaj Magdalena
Biuro Gdansk

O stronie Magdalena

Profesjonalnie dopasuje Twoje umiejętności do oczekiwań pracodawcy.

Odpowiedzialna – Optymistka - Uczciwa

Lokalizacja: GROESBEEK

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.