Kierowca CE/ operator pompy do betonu w Lochristi

O firmie:rodzinną firma specjalizującą się w ogólnych robotach ziemnych

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
Pełny etat
1 - 9 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, w branży budowlanej, poszukujemy kierowcy/operatora pompy do betonu.
Zadania:

  • Kierowanie maszyny
  • Obsługa pompy do betonu marki Putzmeister lub Schwing
  • Wylewki betonu( bardzo często na dużej powierzchni)
  • Dojazd na teren budowy
  • Kontakt z centrala i omawianie kolejnych tras (komunikacja przez telefon w języku obcym)
  • Dokładność w wykonywaniu zadań
Godziny pracy
  • Pełny etat

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • Kilka lat doświadczenia w obsłudze pompy do betonu ( doświadczenie w pracy z pompami typu  Putzmeister lub Schwing będzie dużym plusem)
  • Doświadczenie w dostarczaniu betonu na wysokości do 40 m
  • Prawo jazdy C+E
  • Uprawnienia ADR będą dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego l(znajomość słownictwa technicznego po niderlandzku będzie dodatkowym plusem)
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Chęć pracy w nadgodzinach
  • Precyzyjność w wykonywaniu zadań i kierowaniu maszyną
  • Chęć pracy długoterminowej
W ten sposób zdobywasz dodatkowe punkty
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • Znajomość branży
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma

Działalność podstawowa

Datorită experienței noastre de mulți ani, compania noastră garantează un serviciu de înaltă calitate și un rezultat de calitate. Cel mai mare atu al nostru este că construim complet conform dorințelor clientului.

Rozmiar

Mocne strony
  • Firma rodzinna
  • Mocna pozycja w branży
  • Firma innowacyjna
  • Materiał do pracy

Lokalizacja: Lochristi

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.