Mechanik/Monter zakłady produkcyjne i przemysłowe (pompy paliwowe i inne systemy) w Pelt

O firmie:oferuje opiekę posprzedażową i serwisowąma na stanie konkretne części ( od układów smarowania po instalacje paliwowe i automatyczne systemy smarowania, elementy  systemu nadciśnieniowego Freshfilter, elementy systemu ważącego firmy VEI czy kompletnej instalacji paliwowej marki Spoela - jeśli firma szukasz konkretnej, oddzielnej części  dowożą ją i montująw razie awarii oferują pomoc techniczną przez telefon lub wysyłają technika na miejsce

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.

Praca

Twoje zadania

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy, specjalizującej się zarówno systemami smarowania jak i instalacji paliwowymi poszukujemy: Mechanik/Monter na zakładach produkcyjnych i przemysłowych (pompy paliwowe i inne systemy)

Obowiązki:

  • montaż i naprawy pomp paliwowych, systemów smarowania i ważenia oraz systemów nadciśnienia
  • praca na pełen etat, zmiana dzienna od 8 rano (zwykle wracasz z pracy między 16:00 a 17:00)
  • praca w całym Beneluksie, głównie w Antwerpii, Gandawie, Houthalen
  • praca  razem z zespołem 2-3 współpracowników ( zmieniasz ekipy, dzięki czemu zawsze masz kontakt ze wszystkimi)
  • kontakt z zespołem technicznym, który może zaoferować wsparcie

Oferta

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Zarobki : od 17 Euro brutto w górę
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz
  • wiedza i umiejętności technicznie
  • odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • sprawność fizyczna (na przykład, aby wejśc pod maszynę)
  • jesteś elastyczny w zadaniach i godzinach pracy
  • umiesz pracować samodzielnie
  • dbasz o swój materiał
  • jesteś przyjazny dla współpracowników , a także dla klientów

Firma

Lokalizacja: Pelt

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.