Laminator w Overpelt

Ta oferta nie jest dostępna w Twoim języku. Możesz znaleźć oryginalną wersję tutaj
Niezależnie od tego, jaka jest Twoja tożsamość czy przekonania: w IMPACT mamy silne poczucie, że wszyscy możemy odnieść sukces. Różnorodność i integracja są dla nas kluczowe: Ty, jako osoba wyjątkowa, jesteś w centrum wszystkiego, co robimy.
10 - 49 pracownicy

Praca

Twoje zadania

Production of swimming pools from polyester
Building steel or wooden constructions
Preparing, modifying and maintaining molds for the injection process
Assembly and testing
Driving a forklift
Packing and loading trucks
Injecting
Working with various resins and coatings

Oferta

Fully legal employment according to Belgian law among which social security, health insurance, building up the right for a Belgian pension
Salary 16,25€ gross/hour
Furnished accommodation - single rooms, unlimited internet, water, gas and electricity included - payable 72€/week
Refund of transport cost to Belgium up to 125€ after four work weeks
End of year bonus - 8,33% of gross yearly salary
Holiday bonus - 15,38% of gross yearly salary
Child benefits for every child
Transportation provided (depending on distance from accommodation)
Guidance from our multilingual coordinators

Twój profil

Oto, czego potrzebujesz

1-2 years experience with polyester
Min. good English
Experience in welding (any method)
Team spirit
Flexibility and accuracy

Firma

Rozmiar

Mocne strony
  • Gracz międzynarodowy
  • Mocna pozycja w branży
  • Bezpośredni kontakt z przełożonym
  • Możliwości awansu
  • Program szkoleniowy

Ta oferta pracy nie jest otwarta

Lokalizacja: Overpelt

An exact address is not available for the job.
We show the place where the job is located.

Tak będzie przebiegać aplikacja

1
Aplikowanie

Aplikujesz spontanicznie lub na konkretne stanowisko w budownictwie lub branży technicznej.

2
Dopasowanie

Zapoznamy się z Twoją aplikacją i będziemy szukać dopasowania.

3
Spotkanie wstępne przez Skype

Mamy dopasowanie! Zadzwonimy do Ciebie w celu zapoznania się i ewentualnego testu.

4
Gratulacje, dostałeś pracę!

Zarówno klient jak i Ty jesteście zadowoleni? Super! Masz pracę i przyjeżdżasz do Belgii o Holandii.

5
Sprawy praktyczne

Pracownik IMPACT załatwi za Ciebie wszystkie sprawy praktyczne.